Adresgegevens

Laminaat en Parket Den Haag

Binckhorstlaan 126
2516 BE Den Haag
Tel: 070 - 347 357 7
Mail: info@laminaatenparket.nl

Maandag t/m vrijdag: 09:00 uur tot 17:00

Zaterdag: 10:00 uur tot 17:00
Zondag: Gesloten 

Laminaat en Parket Alkmaar

Koedijkerstraat 19
1823 CR Alkmaar
Tel: 072 - 710 00 60
Mail: alkmaar@laminaatenparket.nl

Maandag t/m vrijdag: 09:00 uur tot 17:00

Zaterdag: 10:00 uur tot 17:00
Zondag: Gesloten 

Laminaat en Parket Eindhoven

Ruysdaelbaan 9B
5613 DX Eindhoven
T: 040 - 785 47 17
E: eindhoven@laminaatenparket.nl

Maandag t/m vrijdag: 09:00 uur tot 19:00

Zaterdag: 10:00 uur tot 17:00 uur 
Zondag: Gesloten 

Laminaat en Parket Utrecht

Zonnebaan 20
3542 EE Utrecht
Tel: 030 - 307 227 6
Mail: utrecht@laminaatenparket.nl

Maandag t/m vrijdag: 08:00 uur tot 19:00

Zaterdag: 09:00 uur tot 17:00
Zondag: Gesloten 

Laminaat en Parket Roelofarendsveen

Pasteurweg 40
2371 DW Roelofarendsveen
Tel: 071 - 747 11 88
Mail: roelofarendsveen@laminaatenparket.nl

Vanaf 1 januari 2017
Maandag t/m vrijdag: 09:00 uur tot 17:00

Zaterdag: 10:00 uur tot 17:00
Zondag: Gesloten 

Laminaat en Parket Amsterdam

Berchvliet 11C+13A
1046 CB Amsterdam
Tel: 020 - 237 17 86 
Mail: amsterdam@laminaatenparket.nl

Maandag t/m vrijdag: 09:00 uur tot 17:00

Zaterdag: 10:00 uur tot 17:00 uur 
Zondag: Gesloten 

Laminaat en Parket Almere

Markerkant 14-4
1314 AR Almere
Tel: 036 - 711 70 50 
Mail: almere@laminaatenparket.nl

Maandag t/m vrijdag: 09:00 uur tot 17:00

Zaterdag: 10:00 uur tot 17:00 uur 
Zondag: Gesloten 

Laminaat en Parket Haarlem 

Burgwal 26a 
2011 BD Haarlem
Tel: 023 - 30 30 727 
Mail: haarlem@laminaatenparket.nl

Maandag t/m vrijdag: 09:00 uur tot 17:00

Zaterdag: 10:00 uur tot 17:00 uur 
Zondag: Gesloten