1. Home
  2. PVC vloeren
  3. Plak PVC
  4. Gelasta Oakland Visgraat 6204 Smoked
  • Gelasta Oakland Visgraat
  • 2023-01-03_09-15-04_cmFrNHdudWt3WDJaRk1aTUJQdkdoaFhEa1pyY1RQa1c
Gelasta

Gelasta Oakland Visgraat 6204 Smoked

€38,95 /m²
We raden aan 15% extra te bestellen voor snijverlies tijdens het leggen.
Aantal pakken
Bij het kiezen voor legservice is direct toevoegen aan de winkelwagen niet mogelijk, wij nemen graag contact met je op om je aanvraag door te spreken.
De vloer in het echt bekijken?

Productomschrijving

De Gelasta Oakland Visgraat 6204 Smoked is een PVC vloer met extra grote planken. De Gelasta Oakland Visgraat 6204 Smoked heeft een echte houtlook en is geschikt voor iedere ruimte in het huis en op kantoor. Ook is de Gelasta Oakland Visgraat 6204 Smoked nog is voorzien van een extra matte toplaag.

Technische specificaties

Materiaal

Merk Gelasta
Productsoort PVC
Kleur Grijs Bruin

Technische eigenschappen

Lengte 76,5 cm
Breedte 15,3 cm
Dikte 2,5 mm
Aantal m² per pak 1,870 m²
Montagewijze Plakken
Geschikt voor Vloerverwarming Ja
Waterbestendig Ja

Grote voorraden, snelle levertijd!

Dankzij onze grote voorraden kunnen wij zeer snel leveren, plak-PVC vaak zelfs al binnen 10 werkdagen. Dat niet alleen, vanaf €350 bezorgen wij gratis bij jou thuis!

Professionele legservice 

Kies voor onze professionele legservice en laat je volledig ontzorgen, standaard met 1 jaar garantie op de legwerkzaamheden.

Laagste prijsgarantie 

De vloer ergens anders toch goedkoper gevonden? Meld het ons! Wij zullen altijd kijken of we met de prijs mee kunnen.